Відшкодування за мінусом ПДВ

Поліна

Вітаю!
У мене трапилася така ситуація: близько року тому сталося ДТП. Суд визнав мене не винною, і страхова компанія виплатила гроші, але без ПДВ. Мені сказали, що до тих пір поки я не надам акт виконаних робіт мені не повернуть ПДВ. Але наскільки я розумію це не законно, оскільки страхова зобов’язана повернути всі гроші незалежно від того чинитиму я машину чи ні?
Щиро Дякую!

Відповідь

Вітаю! На момент ДТП страхова компанія приймала рішення про виплату страхового відшкодування керуючись листом Державної податкової служби України від 18.01.2012 р N 2573 / К / 15-3414-26 і ст 185.1, 196 Податкового кодексу України. Також цю правову позицію підтвердили норми п.2 ст.36.2 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» згідно з яким якщо відшкодування витрат на проведення відновлювального ремонту пошкодженого майна (транспортного засобу) з урахуванням зносу здійснюється безпосередньо на рахунок потерпілого (його представника), сума, що відповідає розміру оціненої шкоди, зменшується на суму визначеного відповідно до законодавства податку на додану вартість. Таким чином дії СК правомірні, і Ви отримали законно суму страхового відшкодування за мінусом ПДВ.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити