Страхування сільгосптехніки

Альона

Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи є обов’язковим страхування ОСЦПВ ВНТЗ с/г техніки на підприємстві? Якщо ні, в якій статті це можна прочитати?

Відповідь

Дякую за Ваше запитання. В даному випадку слід виходити з того, що для укладання договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів поняття транспортно засобу визначається Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», а саме п. 1.5. ст. 1. В даному випадку важливі два критерії, які будуть визначать необхідність укладання договору відносно конкретного транспортного засобу: перше – державна реєстрація в органах внутрішніх справ; друге – наявність у Законі коригуючого коефіцієнту в залежності від типу транспортного засобу. Ці коефіцієнти можна подивитися у п. 6 Перехідних положень вказаного вище Закону. Для с/г техніки (комбайни, сіялки, тощо) такі коефіцієнти не передбачені. Тому, такий транспортний засіб, навіть якщо він зареєстрований в органах внутрішніх справ, не може бути забезпеченим за внутрішнім договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити