Страхова виплата з урахуванням зносу

Влад

Доброго дня!

Прошу Вашої допомоги в проясненні такої ситуації: на початку 2013 року, було ДТП з моєю участю, де я Винуватець ДТП. Страхова компанія Постраждалого ( “про100”) подала суму на компенсацію 26 277,15 грн. моєї страхової компанії ( “ТАС”). Остання (моя страхова “ТАС”) виплатила лише частину цієї суми, 21 876,19 грн. Тобто по їх роз’ясненням, з урахуванням коеф. зносу. Відповідно «про100» відправили мені «регресну вимогу» про виплату різниці, 4 400,96 грн. Вони посилаються на ст. Тисячі сто дев’яносто чотири ЦК України і по закінченню «регресної вимоги» повідомили, що керуються ст. 27 Закону України «Про страхування» та ст.ст. 993, 1187, 1191, +1194 ЦК України.

Як мені бути в даній ситуації і до кого звертатися? Чи повинен я покривати цю різницю? Цівілка в страховій компанії «ТАС» з франшизою «0». Заздалегідь Вам велике спасибі.

Відповідь

Добрий день! Відповідно до статті тисяча сто дев’яносто два Цивільного кодексу України розмір збитків, що підлягають відшкодуванню потерпілому, визначається відповідно до реальної вартості втраченого майна на момент розгляду справи або виконання робіт, необхідних для відновлення пошкодженої речі. Реальна вартість матеріальних збитків розрахована з урахуванням зносу. І тому ви не повинні компенсувати різницю яка не була оплачена Вашою страховою компанією.Єдине що правомірно можуть з Вас стягнути- це суму франшизи, яка передбачена договором страхування укладеним між Вами і СК.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити