Страхова вимагає регрес

Юрій

Ситуація наступна, 9 місяців тому потрапив в дтп, все вирішив, все оплатив, недавно прийшов лист про те, що я повинен заплатити різницю 7000 грн, я обдзвонив свою страхову і страхову того, в кого врізався, мені сказали що у потерпілого була страхова КАСКО і вони оцінили пошкодження на 21 тисячу, а моя страхова на 14, з цієї всієї ситуації вийшов крайнім я. Я дійсно повинен заплатити 7 тисяч, і чому я?

Відповідь

Дякую за ваше запитання. Щоб розібратися і дати предметні рекомендації необхідно розглянути документи, що стосуються виплати, Вашої страхової компанії. Є кілька варіантів розвитку подій. Перший – Ваша компанія штучно занижує розмір збитку і з цим можна працювати, другий – різниця утворюється через те, що СК потерпілого оплатила без зносу за умовами договору страхування КАСКО, а Ваша компанія застосовує коефіцієнт зносу відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ». У такому випадку потрібно перевірити правильність розрахунку коефіцієнта зносу Вашою страховою компанією і домовлятися про зменшення регресної виплати за рахунок реструктуризації.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити