Страхова мало платить

Віталій

Вітаю! 15.07.2020 року, я став учасником ДТП, потерпілим. На швидкості 50-70км/год, по Житомирському шосе, автомобіль їхав позаду мене, зробив удар в мій автомобіль ззаду. Удар був настільки сильний, що була порушена геометрія кузова мого авто. Автомобіль сильно постраждав. Була проведена експертиза на спеціалізованому СТО, було складено акт огляду шкоди. Через деякий час, страхова компанія «Censored», повідомила смс в вайбер мого телефону суму, яку вони виплатять, 6219 грн, при тому що на СТО майстри після візуального огляду, підтвердили цифри, набагато вище запропонованої. Від 50 до 70 тисяч гривень. Прошу вашої участі і допомоги, розібратися в цій ситуації, і залучити «Censored» до виплати реально завданих збитків. Суми, яку запропонувала страхова компанія, замало. Буду дуже вам вдячний.

Відповідь

Дякуємо, що звернулися до нас. Для того, щоб дати Вам рекомендації – потрібно отримати більше інформації. Необхідна інформація – який автомобіль постраждав (марка, модель, рік випуску). Ця інформація хоча б приблизно дозволить зрозуміти, як проводився розрахунок страхового відшкодування – виходячи з фізичного знищення автомобіля (вартість ремонту перевищує ринкову вартість автомобіля) або виходячи з вартості ремонту. Також потрібно розібратися з Вашими цифрами – це ремонт з новими деталями чи ні, чи є підстави для застосування коефіцієнта фізичного зносу чи ні. Даний обсяг інформації дасть можливість хоча б в загальних рисах розібратися в ситуації і зрозуміти можливість перегляду суми страхового відшкодування, а також визначити найбільш раціональну послідовність дій, необхідних для того, щоб оскаржити суму відшкодування.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити