Страхова мало платить

Ірина

Доброго дня! Сталося ДТП в якому я є потерпілою стороною. Моє припарковане авто пошкодили. Є винуватець, який повністю визнав свою провину. ДТП оформлене належним чином, страхову повідомили. Проблема в тому, що експертиза встановила 15000 грн ремонту авто, страхова виплатила 3000 грн, усно пояснюючи це тим, що врахували фізичний знос авто. Авто кінця 2017 року випуску, пробіг 29555. Яким чином діяти в такій ситуації?

Відповідь

Дякуємо за Ваше запитання. В даному випадку рішення страховика необхідно оскаржувати. Навіть якщо є підстави для нарахування фізичного зносу (транспортний засіб раніше відновлювався ремонтом, має корозійні пошкодження, пошкодження кузову) то така різниця не могла утворитися за рахунок застосування коефіцієнту фізичного зносу. Звертаю увагу, що лише виходячи з року випуску підстави для нарахування фізичного зносу відсутні. Для транспортних засобів іноземного виробництва – це 7 років, а для транспортних засобів виробництва країн СНД – 5 років. Тому слід ознайомитися з розрахунком розміру страхового відшкодування, а також документами на підставі яких він був обчислений. Після цього буде зрозуміло за рахунок чого страхова компанія зменшила розмір відшкодування й, виходячи з цього, можна буде приймати рішення про доцільність судового спору та судову перспективу або роботи в досудовому порядку. Готові допомогти Вам проаналізувати розрахунок та документи на підставі яких від був зроблений страховиком безкоштовно, якщо Ви зможете надіслати їх нам. А потім вже можна буде спільно обговорити подальші дії по справі.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити