Страхова компанія відмовила у виплаті по пожежі

Світлана

Доброго дня. Страхова відмовила в виплаті по пожежі будинку по причині. Порушення правил користування електроприладами. Чи реально надіятись на інший результат, коли ніхто навіть з фахівців не проводив єкспертизу щоб виявити істину причину. Пожежа сталась вночі, хазяїн загинув. А цей висновок зробила інспектор пожежної яка була під час гасіння, яка не є фахівцем щоб виносити остаточне рішення.На її бачені поліція зробила такий же висновок. Відповідно і страхова відмовила. Що можна ще зробити чи це вже все…

Відповідь

Дякую, що звернулися до нас. Я не вважаю, що зробити вже нічого не можна. По-перше, необхідно визначатись – чи проводилася пожежно-технічна експертиза. Якщо ні, то її можна провести й встановити причини пожежі. Також не зрозуміло, скільки часу пройшло з моменту пожежі, що з пошкодженим пожежею майном й в якому стані кримінальне провадження. Також було б доцільно вивчити договір страхування й визначити доцільність боротьби за відшкодування, виходячи з визначених ризиків, виключень, страхової суми та франшизи. Готовий безкоштовно розглянути всі наявні у Вас матеріали, обговорити з Вами ситуацію, щоб зрозуміти деякі моменти й, за наявності перспективи, запропонувати Вам співпрацю по цій справі.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити