Страхова компанія занизила розмір страхового відшкодування

Лариса

Доброго дня. Як діяти в наступній ситуації.

Майже рік тому у нас було ДТП. Ми стояли на світлофорі і в нас в’їхало авто, водій якого зразу ж зник з місця пригоди, залишивши номерний знак. Вся процедура оповіщення страхової компанії, складання протоколу була нами зроблена вчасно.

Порушника знайшли і над ним був суд, після якого нам віддали постанову. Я запросила платного оціночного експерта, який разом з експертом страхової одночасно складали звіти технічного огляду пошкодженого автомобіля.

Незалежний експерт підготував звіт з розрахунками і методикою обчислення відшкодування, враховуючи коефіцієнт зносу авто, а звіт з страхової компанї я так і не бачила, сума не була нам оприлюдена і тим більше не узгоджувалась з нами.

Після довгої переписка з страховою компанієї мені прийшлось зробити ремонт за власні кошти і надіслати в агенцію акт виконаних робіт з зазначеною сумою витрат, але страхова відмовляється платити затрачену мною суму, мотивуючи тим, що мій звіт був складено з завищеними цифровими показниками, тому різниця вийшла в сім тисяч гривен між виплаченою сумою і фактично затраченою мною.

Я, скориставшись послугами приватного адвоката, підготувала судовий позов на компанію і направила в страхову на розгляд і попередження про свої наміри, сподіваючись на перегляд виплати, але у відповідь тиша. Зараз передала документи до суду. Чекаю дату призначення суду.

Підкажіть, чи працюєте ви з подібними мені клієнтами? Які в мене шанси виграти спір і повернути кошти, які були мною затрачені?

Відповідь

Лариса, доброго дня! Дякуємо, що звернулися до нас.

Ваша ситуація достатньо типова. Для того, щоб визначитися с судовою перспективою ведення справи необхідно ознайомитися хоча б з матеріалами оцінки та отримати від Вас певну інформацію щодо технічного стану транспортного засобу. Здійснити аналіз документів та оцінити перспективу Вашої справи, надати певні рекомендації я зможу безкоштовно. Деталі справи можемо обговорити в телефонному режимі.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити