Незаконне складання протоколу про адміністративне правопорушення

Сергій

Привіт!!!

Поліція вважає мене винуватцем ДТП !!! Я виконував правила руху, і не згоден з рішенням поліції.

Як мені бути?

Відповідь

Сергій, добрий день!

Дякую за ваше запитання.

Робота з такими категоріями справ – наш профіль. Щоб давати конкретні рекомендації або приймати рішення про роботу у Вашій справі необхідно вивчити матеріали справи про адміністративне правопорушення (обов’язково – схема ДТП, пояснення учасників ДТП, свідків, опис пошкоджень). Взяти їх для ознайомлення можна в адміністративній канцелярії суду, куди направили справу про адміністративне правопорушення.

Також, бажано отримати фотографії з місця ДТП. Це дозволить оцінити перспективи справи і спланувати тактику захисту. Якщо ситуація очевидна, ми зможемо запропонувати Вам економ-варіант допомоги – підготовка позиції у справі, письмових пояснень, можливе проведення експертного дослідження обставин ДТП, а захищатися в суді Ви будете самі, щоб не нести зайвих витрат.

Якщо ситуація складна, але перспектива боротися є, необхідно буде обговорювати можливість участі в справі юристів. Ми ведемо значна кількість таких справ, тому відразу зможемо оцінити реальні перспективи і обсяг доказів, необхідний для юридичного захисту. Що стосується нашого гонорару, то за такими категоріями справ він ділиться на кілька частин. Перша – це фіксована мінімальна частина, необхідна на покриття витрат по справі, друга – «гонорар успіху», яка оплачується тільки в тому випадку, якщо ми доб’ємося узгодженого результату. Пропоную обговорити Ваша справа в телефонному режимі.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити