Скільки разів виплачується франшиза за договором страхування

Євгеній

Добрий день!

За моєї вини сталося ДТП. Моя страхова компанія  справноа все виплатила, я зі свого боку виплатив франшизу постраждалій стороні, взявши у нього розписку. Через пів року страхова компанія постраждалої сторони подає мою справу до суду через несплату мною франшизи. Вони кажуть що оплата франшизи повинна проводитися тільки через страхову компанію згідно закону України про страхування.

Якщо вони не мають права це робити, то могли б ви підказати на яку статтю закону про страхування я можу посилатися?

Відповідь

Доброго дня, Євгене!

Вас дійсно обманюють і, швидше за все, ніхто не буде звертатися до суду, так як працівники страхової компанії розуміють неправомірність своїх вимог. Франшиза – це частина збитку, яку Ваша страхова компанія не сплатила за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, але оплачуватися з Вашого боку вона повинна один раз на підставі ст. 12 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» і ст. 9 Закону України «Про страхування».

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити