Регрес у страхуванні із завищеною сумою регресних вимог

Ольга

Привіт!

Мені пред’явили регрес, проконсультувалася з експертом, він вважає, що деякі деталі, поставлені в заміну могли бути відремонтовані, тобто необхідність заміни була відсутня. Хочу заперечити дану експертизу (з частини заміни деяких деталів).

Які шанси?

Відповідь

Добрий день, Ольго! Вибачте за технічні проблеми з нашим сайтом, Ваш лист, як і кілька інших листів, були автоматично перенесені в архів, в зв’язку з цим ми не змогли на нього своєчасно відповісти.

Щоб оскаржити оцінку, яку замовляла страхова компанія, Вам потрібно знайти оцінювача, замовити та оплатити її проведення. З огляду на те, що можливості повторного огляду пошкодженого автомобіля, найімовірніше, не буде, потрібно буде використовувати матеріали оцінювача, залученого страховою компанією – фотографії, акт огляду та дефектну відомість. Ці документи Ви зможете отримати від страхової компанії потерпілого в обгрунтування їх регресних вимог.

Надалі можна вести переговори зі страховою компанією щодо розміру компромісної виплати, якщо вони не погодяться, то можна рекомендувати їм звертатися в суд. Надалі в судовому засіданні можна клопотати про призначення судової експертизи. Суд обов’язково це зробить за наявності двох альтернативних оцінок. Але це все буде коштувати грошей, часу і сил. Тому можемо Вам рекомендувати зважити доцільність витрат з урахуванням можливої суми зменшення регресних вимог. Якщо така сума незначна, то можна звернутися до страховика і наполягати на зменшення розміру суми претензії в обмін на добровільне виконання зобов’язання, наприклад.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити