Відмова у виплаті страхового відшкодування за договором страхування автомобіля КАСКО

Роман

Добрий день!

Я винуватець ДТП. Автомобіль застрахований по КАСКО, але страховка оформлена на батька і він же є власником машини. Я вписаний в тех. паспорт (з правом керування). Чи може страхова компанія, в даних обставинах, скористатися правом регресу відносно мене?

Відповідь

Роман, добрий день! Вибачте за технічні проблеми з нашим сайтом, Ваш лист, як і кілька інших листів, були автоматично перенесені в архів, в зв’язку з цим ми не змогли на нього своєчасно відповісти.

На жаль, ми однозначно не зможемо відповісти на Ваше питання. В даному випадку все буде залежати від умов страхування КАСКО. Якщо Ваш договір надає покриття, що поширюється на інших осіб, крім Вашого батька, в тому числі і на Вас, то страхова компанія зобов’язана компенсувати збитки.

Якщо на Вас покриття за договором КАСКО не поширюється (тобто це не прописано в умовах), то у виплаті буде відмовлено, незважаючи на те, що автомобілем Ви керували на законних підставах.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити