Регрес страхової компанії

Андрій

Приіт!

Я потрапив в дтп, але за кермом був не я, страховка на мене є, а водій не вписаний в страховку, але є страховка на нього в іншій компанії на цей же автомобіль, мені прислали претензію з моєї страхової компанії що б водій сплатив ремонт автомобіля, чи правомірно це ???

Відповідь

Добрий день, Андрій! Дякуємо Вам за запитання, але не зовсім розуміємо хронологію розвитку подій. Тобто з наданою Вами інформацією слід, що страхова компанія, де застрахована Ваша відповідальність, намагається стягнути з фактичного винуватця ДТП суму заподіяної матеріальної шкоди, і звертається для цього до Вас. Чи можемо прокоментувати таким чином: або нечітко викладена інформація в питанні, або мова може йти про абсолютно незрозумілих вимогах страхової компанії з правої точки зору. Є чіткі підстави для виставлення регресних вимог. Щоб виставляти регрес компанія повинна заплатити відшкодування спочатку сама, а потім звертатися до винної особи. Оскільки Ви винуватцем не є, то незрозуміло взагалі на якій підставі страховик звертається до Вас, а не безпосередньо до водія автомобіля або його страхову. Якщо все, так як Ви пишете, то звернення до Вас незаконні і абсолютно нелогічні. У практиці так не робить жодна страхова компанія. Щоб остаточно з’ясувати ситуацію пропоную Вам надати детальнішу інформацію про ситуацію: чи були інші учасники ДТП, є постраждалі, хто визнаний винним, Ваш автомобіль застрахований по КАСКО чи ОСАГО, яка страхова компанія і кому виплачувала, повідомляли Ви свою страхову компанію про подію і в які терміни. Будемо чекати додаткову інформацію, щоб дати Вам вичерпні консультації. Ми готові спілкуватися в телефонному режимі.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити