Порядок оцінки збитку по автоцивілці першого типу

Віталій

Привіт!

За моєю страховкою вдарили іншу машину, склали протокол на винних, а тепер страховий агент викликає мене в інше місто для огляду вдареного авто!

Питання – чи можу я проігнорувати це, я ж не учасник ДТП, а просто страхував це авто!

Спасибі за відповідь.

Відповідь

Добрий день, Віталій!

Наскільки ми зрозуміли, Ви оформляли договір страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів першого типу, тобто його дія поширюється на будь-якого з водіїв, який на законних підставах керував забезпеченим транспортним засобом. А тепер Вас запрошують на проведення оцінки пошкодженого автомобіля. При цьому збиток був заподіяний водієм, який на законних підставах керував Вашим автомобілем.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до частини 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України майнова шкода, заподіяна неправомірними рішеннями, діями або бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, заподіяна майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

У зв’язку з цим, до Вас не можуть бути висунуті будь-які вимоги, що стосуються відшкодування шкоди. Можемо рекомендувати Вам повідомити винуватця ДТП про дату, місце і час складання дефектної відомості, а самому утриматися від участі в зазначених заходах.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити