Колектори намагаються стягнути франшизу за договором автоцивілки

Роман

Вітаю!

У мене було ДТП 10.2008г. в якому мене визнали винним. Моя страхова відмовилася оплатити ремонт мого авто. Через 3-х роки  мені почали постійно надзвонювати і надсилати листи колектори, з вимогою виплати франшизи в розмірі 510 грн. Перший лист надійшов з сумою – 3500 грн., другий – 2500, третій-  1500, четвертий – 850 грн. І останні три листи з сумою 510 грн. Також погрожують судом. У телефонній розмові з ними, я сказав – що виплачу тільки за рішенням суду (це було в березні цього року). До суду до сих пір ніхто не подав, а дзвінки і листи не припинилися.

Як мені бути? Я так розумію що три роки вже минуло, і в суд вони вже не мають права подати, але що мені зробити щоб припинилися дзвінки і листи?

Спасибі.

Відповідь

Добрий день, Роман.

На жаль, ми змушені констатувати часті випадки некоректної роботи колекторів або представників позивача. У Вашому випадку строки позовної давності дійсно минули, в зв’язку, з чим вимоги колекторів можна вважати неправомірними. Зі свого боку ми б рекомендували Вам звернутися із заявою в міліцію з приводу неправомірних дій на Вашу адресу.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити