Франшиза за договором страхування

Андрій

Добрий вечір.

Моє авто стукнув маршрутний автобус, який належить ТОВ. Все було зроблено згідно закону. Складено акти, машину оцінили на експертизі, пом’яли крило і трохи двері, крило. Сказали, відновленню не підлягає, (на 3700 грн.), суд встановив вину водія автобуса. Взагалі, все що потрібно, зробили. Відправили документи ти в страхову компанію, з відшкодування шкоди. Через місяць страхова компанія надіслала гроші.

І начебто все добре, тільки ось прислали вони замість 3700 на тисячу менше !!! Дзвонили в страхову компанію, вони сказали, що із загальної суми, яку призначила експертизу – вони виплачують частину суми (2700 грн), а решта, 1000 грн – виплачіват винуватець або його підприємство, як франшизу.

Чи так це? Та на скільки це законно?І якщо це так, то які саме документи і в які інстанціі необхідно подати, для того, щоб мені виплатили ці гроші?

Дякую!

Відповідь

Добрий вечір, Андрію!

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про страхування» франшиза – це частина збитків, що не відшкодовується страховиком згідно з договором страхування. Таким чином, якщо мова йде про франшизу, то дії страхової компанії законні. Отримати суму франшизи можна або з винуватця, або з його роботодавця. З юридичної особи отримати гроші простіше. Спочатку можна спробувати звернутися в юридичну особу з претензією, якщо ж врегулювати суперечку в досудовому порядку не вдасться, то питання можна буде вирішити виключно через суд.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити