24 Травня 2023 Судова практика (наша)

Стягнення недоплаченого страхового відшкодування за полісом страхування зі страхової компанії та стягнення різниці між вартістю відновлювального ремонту автомобіля та страховим відшкодуванням з винуватця ДТП.

Фабула справи:  Внаслідок ДТП автомобіль клієнта було пошкоджено. В результаті звернення за полісом обов’язкового страхування клієнту було виплачено значно занижений розмір страхового відшкодування. Позов до суду було заявлено до страхової  компанії на суму недоплаченого страхового відшкодування за результатами оцінки незалежного експерта, залученого з нашого боку та до фізичної  особи на суму вартості ремонту згідно документів СТО (вказана сума була навіть нижча ніж повна вартість відновлювального ремонту згідно оцінки експерта). Суд першої інстанції лише частково задовольнив вимоги до страхової компанії, в той час як у вимогах до винної особи в порушення законодавства, практики Верховного Суду було відмовлено. В суді апеляційної інстанції адвокатом нашої компанії було ініційоване проведення судової експертизи у справі. За результатами її проведення судом апеляційної інстанції було ухвалено рішення  щодо стягнення недоплаченого страхового відшкодування з страхової компанії, а також стягнення шкоди з винної особи на користь позивача, в тому числі було стягнуто пропорційно зі сторін і судові витрати.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/92178584

https://reyestr.court.gov.ua/Review/109976264

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити