24 Травня 2023 Судова практика (наша)

Стягнення недоплаченого страхового відшкодування за полісом страхування зі страхової компанії та стягнення різниці між вартістю відновлювального ремонту автомобіля та страховим відшкодуванням з роботодавця винуватця ДТП.

Фабула справи: Припаркований автомобіль клієнтки було пошкоджено, внаслідок наїзду вантажного автомобіля. За результатами пригоди було оформлено європротокол. В результаті звернення за полісом обов’язкового страхування клієнтці було виплачено розмір страхового відшкодування, який не покривав в повному обсязі реального розміру шкоди.  Позов до суду було заявлено до страхової  компанії на суму недоплаченого страхового відшкодування за результатами оцінки незалежного експерта,  та до юридичної особи, яка на момент ДТП була власником вказаного автомобіля на різницю між вартістю відновлювального ремонту згідно звіту експерта та вартістю матеріального збитку. В судовому процесі було проведено судову автотоварознавчу експертизу, за результатами якої позов було задоволено в повному обсязі.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/109039275

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити