03 Листопада 2022 Судова практика (наша)

Справа щодо відшкодування шкоди з обслуговуючої організації житлових будинків внаслідок залиття.

Фабула справи:

Клієнтці було затоплено квартиру з квартири розташованої вище. Комунальне підприємство, яке обслуговувало даний будинок склало акт, вказавши, що залиття відбулось з вини власника квартири розташованої вище та внаслідок пошкодження стику між балконом та стіною.

У зв’язку з цим, юристи нашої компанії звернулись з позовом до суду на всіх власників даної квартири, в якості третьої особи було залучено і комунальне підприємство. Судом і першої, і апеляційної інстанції було зазначено, що залиття відбулось з балкону, яке є зоною відповідальності комунального обслуговуючого підприємства, адже було встановлено що балконна плита є конструктивним елементом будинку, що перебуває в обслуговуванні комунального підприємства.

За результатами даних ухвалених рішень було заявлено позов до комунального підприємства та стягнуто завдану залиттям шкоду в повному обсязі, в тому числі і всі судові витрати та витрати на правову допомогу та витрати на проведення оцінки розміру завданої шкоди.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/100250116

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити