22 Вересня 2022 Судова практика (наша)

Представництво інтересів клієнта у суді щодо складеного протоколу за порушення митних правил та повернення вилученої готівки у валюті

Фабула справи:

У Громадянина Греції, який має посвідку на проживання  на території України у аеропорті Бориспіль по прильоту з іншої країни митними органами було виявлено наявність готівки у валюті, яка перевищувала дозволений ліміт перевезення без митного декларування.

Як наслідок на дану особу було  складено протокол про адміністративне правопорушення  за ч.5 ст. 366 МК України та на місці вилучено готівкову валюту у сумі 7400 євро, справу було направлено до суду першої інстанції. У суді першої інстанції клієнт визнавав факт порушення митного законодавства, проте вважав що конфіскація коштів була надмірно суворим покаранням. У суді першої інстанції адвокати нашої компанії просили суд обмежитись лише накладенням штрафу на клієнта та обґрунтовували зібраними доказами надмірну суворість такого покарання як конфіскація коштів  та просили  суд повернути конфісковані кошти клієнту. Суд першої інстанції залишив в силі протокол, визнав винним клієнта  та постановив конфіскувати кошти на користь держави.

Проте суд апеляційної інстанції скасував оскаржуване рішення та ухвалив конфісковані кошти повернути клієнту.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/97046351

https://reyestr.court.gov.ua/Review/97759735

 

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити