Задати своє питання

Допоможемо знайти відповідь на будь-яке питання, пов'язане із захистом ваших прав

Ми вирішуємо практично весь комплекс проблем, які можуть виникнути в сфері страхування.

Одним з напрямків нашої роботи є продаж страхових послуг. При цьому ми, на відміну від більшості страхових посередників, маємо всю інфраструктуру, щоб в подальшому супроводжувати ваш договір страхування і вирішувати всі питання, що виникають в період його дії.

У нас в штаті є юристи, які будуть ходити в суд, в разі неправомірної відмови у виплаті страхового відшкодування і вирішувати ваше запитання, на відміну від інших страхових посередників, де вам в кращому випадку дадуть поради, як діяти далі. Хоча у нас і не було випадків судових розглядів з нашими страховими партнерами – ми готові взяти всі питання, пов’язані із захистом інтересів на себе, в тому числі і фінансові – оплата судового збору, проведення оцінки, необхідних експертиз, тощо.

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке ви поки не знайшли на сторінках нашого сайту – задайте його нашому фахівцеві за допомогою спеціальної онлайн-форми.

Наш фахівець зв’яжеться з вами протягом одного робочого дня і проведе повноцінну консультацію з чітким планом дій.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Відправлюячи його Ви погоджуєтесь з розміщенням питання та відповіді на сайті.

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити