Подати скаргу на поліцію при оформленні ДТП

Допоможемо подати скаргу на дії поліції при оформленні ДТП

Звертаємо вашу увагу, що ми завжди готові допомогти, але наголошуємо на вкрай відповідальному ставленні з нашого боку до цього сервісу й просимо вас також поставитися до нашого підходу з розумінням. Оскільки згідно зі ст. 383 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. Враховуючи, що скарга відправляється з нашої IP-адреси, ми наполягатимемо на повній ідентифікації заявника, збереження його даних у себе та перевірці викладених обставин. В окремих випадках, ми наполягатимемо на оформленні договору про надання правової допомоги та письмового підтвердження обставин, викладених у скарзі.

При коректному оформленні текста скарги – послуга буде надана безкоштовно. У разі неможливості збоку скаржника коректно сформулювати текст скарги й обґрунтувати конкретні порушення чинного законодавства – наші юристи, за вашим бажанням, допоможуть доопрацювати скаргу на оплатній основі. За вашим бажанням ми зможемо також обговорити комплексний супровід вашої справи й індивідуально обговорити умови оплати її ведення.

Але в будь-якому випадку наголошуємо на тому, що наша компанія залишає за собою право відмовити у направленні скарги, за наявності сумнівів у достовірності викладених даних без жодних пояснень свого рішення.

Використовуючи даний сервіс, Користувач підтверджує, що він обізнаний, згоден та без жодних зауважень приймає всі умови Угоди користувача.

Не вибраний варіант

Скарга

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити