23 Квітня 2024 Новини

Закон про компенсацію пошкодження чи знищення авто внаслідок війни приймуть в Україні.

 У Верховній раді України в квітні зареєстровано законопроєкт №11147 про компенсацію за пошкодження та знищення автомобільних транспортних засобів внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України.
 
 Проект Закону спрямований на врегулювання питання виплати компенсації за пошкоджені або знищені транспортні засоби внаслідок збройної агресії рф проти України.
 
  Наразі в Україні працює програма «єВідновлення», завдяки якій громадяни України отримують компенсацію за пошкоджене та знищене під час війни житло. А ось власники автомобільних транспортних засобів, які було пошкоджено або знищено у зв’язку із російською збройною агресією, все ще не отримують відповідної компенсація.
 
 Проєкт Закону України «Про компенсацію за пошкодження та знищення автомобільних транспортних засобів внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України» було розроблено з метою визначення правових та організаційних засад надання державою компенсації за пошкодження та знищення автомобільних транспортних засобів внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією росії проти України з дня набрання чинності Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні».
 
 Цілями і завданнями прийняття законопроекту є врегулювання питання виплати компенсації за пошкоджені або знищені транспортні засоби внаслідок збройної агресії росії проти України.
 
 Проектом Закону пропонується запровадити надання компенсації за пошкоджені та знищені автомобільні транспортні засоби фізичним/юридичним особам та їхнім спадкоємцям/правонаступникам. Також визначається спосіб отримання компенсації, врегульовується механізм подання і розгляду заяви про надання такої компенсації та визначаються джерела фінансування такої компенсації.

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити