26 Вересня 2022 Новини

НБУ аннулював дію всіх ліцензій СК “Український страховий стандарт”

20.09.2022 Національний банк України аннулював дію всіх ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг ПрАТ “СК “Український страховий стандарт”.  Рішення про застосування заходу впливу набирає чинності з 21.09.2022.

Національний банк у серпні цього року призначив проведення позапланової інспекційної перевірки страхової компанії. Під час спроби її здійснити було встановлено та зафіксовано факт відмови в проведенні перевірки. Особи, уповноважені представляти інтереси страхової компанії на час проведення перевірки, в день перевірки за місцезнаходженням страхової компанії були відсутні. Це унеможливило здійснення Національним банком позапланової інспекційної перевірки.

Відсутність протягом першого дня перевірки особи, уповноваженої представляти інтереси страхової компанії на час проведення перевірки, є підставою для застосування заходу впливу у вигляді відкликання (анулювання) ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг. Це передбачено вимогами законодавства України, зокрема статтею 381 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”.

Нагадаємо, що уповноважена посадова особа Національного банку 6 вересня 2022 року у зв’язку з виявленими фактами неподання СК “Український страховий стандарт” інформації Нацбанку на запити з метою розгляду звернень споживачів фінансових послуг прийняла постанови про накладення на зазначену страхову компанію штрафної санкції в розмірі 291 550 грн.

Довідка:

Після відкликання ліцензій фінансова установа позбавляється права провадити діяльність за видами відкликаних ліцензій. Відкликання ліцензій не звільняє фінансову установу від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.


Джерело: Форіншурер

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити