Виплата страхового відшкодування по європротоколу

Олена

Добрий день!

Потрапила перший раз в аварію. Їхала по вузькій дорозі з купою снігу і на мене знесло Мерседес. Чоловік запропонував розійтися европротоколом, в страховій написав, що винен в аварії, ми все сфотографували і в той же день звернулися в його страхову, до мене приїхав страховик, сфотографував машину .

Через день передзвонив мені і сказав, що страхова визнала тут обоюдку і я повинна написати, що теж винна і тоді отримаю половину від нарахованої мені суми. Я відмовилася, замовила незалежну експертизу. У день, коли страхова отримала виклик на експертизу, звідти мені передзвонили і запропонували суму – менше тієї, що нарахували повністю, але більше половини, якщо я підпишу угоду на цю суму. Йдеться про 4500-повністю, 2000-за провину і, зараз пропонують 3256.

Що мені робити? Я боюся, що якщо щось підпишу, то нічого не отримаю. ДОПОМОЖІТЬ !!!!!!!!

Відповідь

Доброго дня, Олено!

У даній ситуації вважаємо, що дії страхової компанії «некоректні». Але, на наш погляд, пропонувати оскаржувати їх рішення недоцільно з економічної точки зору. Ваші витрати часу не виправдані. В підтримку позиції, зайнятої страховою компанією, можна поторгуватися про суму мирової угоди. Узгодити суму і підписати договір, угода або інший документ, запропонований страховиком, але передбачає виплату в мінімальні терміни. З узгодженням тексту такої угоди можемо допомогти безкоштовно, якщо у вас є побоювання з приводу можливого обману.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити