Виплата страхового відшкодування

Юлія

Доброго дня!
Я постраждала в ДТП. Винуватець був застрахований в СК CENZOR. ДТП сталося 27.12.2012. Я була в дуже важкому стані: 8 діб без свідомості, 4 операції і до сих пір не ходжу. На руках є всі чеки і вирок з суду який вступив в силу 10.10.2013. Але СК CENZOR позбавили ліцензії і її зараз вже не існує. Хотіли звертатись в СК коли вже буде вирок з суду, а СК вже не існує. Всі документи на руках і сказали що в страхову можна звертатись на протязі 1 року. Я зателефонувала на номер телефону страхової – мій дзвінок і дані страхового випадку прийняті, але сказали що СК CENZOR позбавили ліцензії і не відомо що буде далі і як воно все буде і що робити. Будемо звертатися в МТСБУ, але що туди треба і що вони зроблять – виплатять гроші або просто приймуть моє звернення не знаю.
Допоможіть будь ласка. Дякуємо!

Відповідь

Добрий день! Є дійсно така ситуація, що деякі компанії не справляються з узятими на себе зобов’язаннями. Ви повинні обов’язково виконати формальний крок за зверненням в страхову компанію. Перше, що Вам необхідно це знайти юридичну адресу страхової компанії. Після цього відправити на вказану адресу цінним листом всі документи необхідні для отримання страхового відшкодування. Цю процедуру необхідно виконати протягом року з моменту ДТП. Ці дії підготують Вам позицію для майбутнього суду. Після цього, Ви можете звертатися з позовною заявою про відшкодування матеріальної шкоди на страхову компанію. Звертаємо Вашу увагу, на те що зазначена страхова компанія не ліквідована, і її не визнали банкрутом. Тому для отримання відшкодування шкоди необхідно буде чекати коли компанію ліквідують або визнають банкрутом. А вже після цього звертатися до МТСБУ.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити