Відновлення експертної оцінки

Володимир

Добрий день!

Необхідно відновити оцінку після ДТП, що проводиться аварійним комісаром від “СК” CENZOR “02.2016года – Daewoo Lanos.

Може у Вас є інформація, хто тоді працював від “СК” CENZOR “. Фото бланка ушкоджень є, але на жаль, прізвища та імені людини, який робив фото і опис ушкоджень – відсутня.

Відповідь

Володимир, добрий день! Дякую за Ваше запитання.

Я спробував зв’язатися з кількома колишніми співробітниками даної страхової компанії. Там з дуже великою частотою змінювалися підрядники, тому ніхто не хоче зв’язуватися. Тим більше, що вже багато хто з підрядників не працюють взагалі. Жаль, що не можу допомогти.

Наскільки я розумію – Ви хочете відновити оцінку для отримання регламентної виплати від Моторного (транспортного) страхового бюро України. Якщо у Вас є копія акта огляду та фотографії пошкодженого автомобіля, то за цими документами можна буде скласти калькуляцію з зносом, підписану іншим оцінювачем. Сам акт скласти буде неможливо, так як оцінювач не має право проводити процедуру оцінки зі складанням акту без огляду пошкодженого автомобіля.

Уточніть, якщо їх влаштує така калькуляція, по суті цифри нічим не будуть відрізнятися від того, що було б викладено в акті. В такому випадку ми зможемо Вам допомогти.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити