У винуватця ДТП два поліса – яка страхова повинна платити

Олег

Дтп, у винуватця на момент скоєння було 2 поліса, страхова відкрила справу, а коли потрібно було платити офіційним листом відмовила у виплаті, посилаючись на те що інший договір був оформлений раніше!

Відповідь

Спасибі за те, що звернулися до нас. Це досить поширена ситуація. Найчастіше буває так, коли автомобіль був проданий, новий власник оформив договір страхування, так як не знав, що колишній власник його вже застрахував і не став розривати договір у зв’язку з відчуженням. В даному випадку питання можна вирішувати двома способами. Перший – домагатися виплати від тієї страхової компанії, куди Ви звернулися (там, де другий договір страхування). Другий – звертатися до першого страховика. Рішення необхідно приймати виходячи з того, як буде себе вести раціональніше в поточній ситуації, щоб скоротити втрати. Щоб прийняти рішення, потрібно розуміти про які страхових компаніях мова (першої та другої), далі – відремонтований автомобіль, чи є його можливість надати на огляд першого страховика. Якщо автомобіль не ремонтували і перший страховик нормальний, то найпростіше пройти процедуру ще раз в інший СК. Якщо автомобіль вже зроблений, то необхідно намагатися вирішувати питання з тим страховиком, куди Ви вже звернулися або готуватися до суду з другим. У такій ситуації питання, швидше за все, буде вирішуватися в судовому порядку. Ми вже вели такі справи і вигравали. Оплату ми беремо тільки в тому випадку, якщо Ви отримаєте виплату страхового відшкодування.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити