Страхова компанія занижує розмір виплати по автоцивілці (ОСАГО)

Вадим

Добрий день.

У мій автомобіль ford c-max 2004 року випуску, припаркований біля будинку, в’їхав інший автомобіль. ДТП зареєстроване і всі документи оформлені.На моїй машині пошкоджені заднє праве крило (легка деформація, счес) і бічна частина заднього бампера (счес).

Страхова винуватця “ПЗУ Україна” ОСАГО замовило в “СОС Сервіс Україна” експертизу.Експерт при огляді вказав необхідність рихтування та фарбування. Зараз прийшла відмова у виплаті збитку, вмотивовану тим, що сума збитків становить 216 гривень, а це менше франшизи 510 грн.

На пошкоджених деталях в інших місцях є дрібні подряпини. Що робити якщо не згоден з сумою збитку?

Відповідь

Вадим, добрий день! Вибачте за технічні проблеми з нашим сайтом, Ваш лист, як і кілька інших листів, були автоматично перенесені в архів, в зв’язку з цим ми не змогли на нього своєчасно відповісти.

Якщо аналізувати цифри і пошкодження, які Ви вказали, то дійсно виглядає дивно. Амортизаційний знос на ремонтні роботи не нараховується. Рекомендуємо Вам поспілкуватися з керівництвом відділу врегулювання збитків страхової компанії і обговорити можливість перегляду їх вирішення. Якщо ж компромісу досягти не вдасться, то потрібно буде замовляти повторну оцінку і звертатися до суду. Паралельно можна оскаржити рішення страхової компанії в Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг, а також звернутися зі скаргою на дії оцінювача.

Однак при цьому потрібно розглядати реальну ціну шкоди і доцільність спору. Це пов’язано з тим, що судовий розгляд, проведення повторної оцінки також буде коштувати грошей і зусиль. Тобто потрібно виходити з доцільності вирішення питання в судовому порядку.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити