Страхування автоцивілки на причіп

Володимир

Привіт!

Подскажіть, будь ласка, які транспортні засоби підлягають обов’язковому страхуванню (автоцивілці)? Чув в новинах про проблеми з виплатами, якщо в ДТП винні водії тролейбусів і трамваїв, мовляв страхуються тільки транспортні засоби з двигунами внутрішнього згоряння, так це? У мене причіп для перевезення човнів, яким користуюся два рази в рік, чи потрібно його страхувати?

Дякуємо!

Відповідь

Вітаю!

Згідно закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страхуванню підлягають наземні транспортні засоби, які визначаються як пристрої, призначені для перевезення людей та / або вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів, які підлягають державній реєстрації і обліку в органах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України (далі – Державтоінспекція МВС України) та / або допущені до дорожнього руху, а також ввезені на митну територію України для тимчасового користування, зареєстровані в інших країнах.
Що стосується вашого причепа, якщо він зареєстрований в ДАІ, то він підлягає обов’язковому страхуванню.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити