Страхова затягує виплату, а винуватець хоче отримати гроші з потерпілого

Сергій

Добрий день. У лютому 2019 р я став винуватцем ДТП. Їхав на службовій машині у службових справах. Страхова затягує виплату потерпілому, пояснюючи тим, що час виплати відраховується від дати отримання останнього документа (ухвали суду про мою винуватість). На дзвінки потерпілого жодної конкретної відповіді не дають. Вимагають від нього копію коду та ІПН першого власника авто (хоча їздив він по генеральній довіреності) .З роботи мене змусили піти на пенсію. Потерпілий всі претензії адресує мені. Що робити. Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

Дякую за ваше запитання. В даному випадку дії страхової компанії незаконні і їх необхідно оскаржувати. Можна починати з подачі скарги в Національну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України. Це можете зробити навіть Ви як винуватець ДТП. Що стосується претензій потерпілого, то суд не задовольнить його позов до Вас при наявності договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, якщо страхова компанія не відмовить офіційно.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити