Страхова затягує виплату

Микола

Доброго дня!

Сталося дтп з моєї вини на парковці. Потерпілий зателефонував мені і сказав що страхова відшкодувала не всю суму ремнота і вимагає відшкодувати частину тих грошей що не виплатила страхова. В іншому випадку погрожує подати на мене в суд.

Відповідь

Микола, добрий день! Дякую за Ваше запитання.

В даному випадку, щоб коректно відповісти на питання, необхідно розуміти причину, по якій суми відшкодування не вистачає для оплати ремонту. У разі якщо вартість ремонту перевищує ліміт відповідальності страхової компанії за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, то такі вимоги потерпілого будуть обгрунтовані і суд їх задовольнить. Якщо ж виплата здійснювалася в межах ліміту відповідальності за договором страхування, то законних підстав для пред’явлення Вам претензій немає. Причин нестачі виплати також може бути кілька. Наприклад, страхова компанія при розрахунку врахувала знос, а потерпілий хоче відремонтувати з використанням нових запасних частин і т.п. У будь-якому випадку, якщо потерпіла сторона звернутися до Вас з позовом, то Ви завжди зможете залучити страхову компанію як співвідповідача. Далі страховику в судовому засіданні доведеться доводити обґрунтованість розміру своєї виплати. Якщо страхова компанія зможе його обгрунтувати, то в позові буде відмовлено, а якщо ні, то відсутню частину відшкодування стягнуть зі страховика.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити