Страхова занижує розмір страхового відшкодування

Любов

Добрий день.Ситуація : трапилося ДТП , в мій автомобіль врізався інший авто .Рішення суду визнали винуватим водія іншого авто. Приїхав оцінювач ,оцінив авто в 4000 грн.,мотивуючи , що авто ржаве.реальна сума збитків більше 20000 тис. як діяти дальше в такій ситуаціїї?

Відповідь

Дякуємо за Ваше запитання. Якщо до моменту ДТП деталі автомобіля мали ушкодження, що вимагали певного обсягу відновлювального ремонту, то, дійсно, оцінювач має розрахувати вартість ремонту, який був потрібний для їх відновлення до ДТП. В подальшому з розрахунку розміру матеріального збитку, що був завданий внаслідок ДТП ця сума вираховується. Але в Вашому випадку різниця дуже значна, треба розбиратися у деталях розрахунку. Адже найбільш розповсюдженими прийомом є заниження загальної вартості матеріального збитку, завданого в ДТП,  й завищення вартості ремонту, якого вимагали деталі до ДТП. Тому, пропоную Вам ознайомитись з розрахунком у страховика, надати нам копії, а потім ми зможемо спільно обговорити питання й визначити доцільність спору зі страховою компанією.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити