Страхова висунула регрес

Світлана

Добрий день! Я стала винуватцем ДТП і страхівка була прострочена.ДТП було офіційно оформлене.Я сплатила всі штрафи, пізніше мені прийшов лист від страхової постраждалого про відшкодування збитків (у постраждалого повне каско) у десятиденний термін.Сума велика, тому в такий термін я не зможу заплатити. Чи має право вимагати страхова відшкодування, чи це має робити МТБ?

Відповідь

Дякуємо за Ваше запитання. В даному випадку дії страховика постраждалої сторони правомірні, саме цей страховик має право зворотної вимоги до Вас в порядку ст. 993 Цивільного кодексу України та ст. 27 Закону України «Про страхування». Перспектива ведення судового спору зі страховою компанію постраждалої у ДТП особи, враховуючи поточну судову практику, відсутня.  Що стосується термінів, то, насправді, вони не такі жорсткі. У даному випадку Ви можете звернутися до страхової компанії й обговорити умови реструктуризації регресної заборгованості взамін того, що страховик не звертатиметься до суду. З варіантів реструктуризації можливо надання дисконту при погашенні боргу, або надання розстрочки.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити