Страхова вимагає регрес

Володимир

Доброго дня! 17.03.19 року мала місце ДТП, в результаті якої були незначні пошкодження іншому авто (водійська дверка і трохи крило ліве переднє) ! Розійшлись Європротоколом! Через 3 місяці моя «Censored» присилає мені лист: Претензія про відшкодування збитків в порядку Регресу на суму 6000,00грн!! Пишуть що виплатили потерпілій стороні страхового відшкодування на ту суму! Регрес до мене – тому що письмово не повідомив страховика в 3-и денний термін! Хоча я дзонив зразу після настання ДТП – і повідомив по їх гараячі лінії усі деталі та обставини ДТП (маю телефонний запис) ! ПОСИЛАЮТЬСЯ НА СТ 38 ЗУ “Про осцпввнтз” 38.1 ТА 38.1.1 у пп.33.1.4 п 33.1 ст 33 цього закону! Питання : чи можу добровільно не погоджуватися нацю Претензію і в разі чого судитися з Ними? чи вартує написати їм Лист-відповідь на дану претензію?

Відповідь

Дякую за Ваше запитання. В даному випадку судова практика на Вашому боці, вже є модельне Рішення Верховного Суду по аналогічних справах. Тому суди не задовольнятимуть подібні позови, більше того у Вас є докази повідомлення страховика. Більш детальніше у нашому блозі – http://www.fins.com.ua/blog/sudy-ne-budut-udovletvoryat-regressnye-iski-strahovyh-kompanij-po-osago-iz-za-otsutstviya-pismennogo-uvedomleniya-o-dtp/

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити