Страхова не платить за договором страхування, який оформили в банку

Ольга

Вітаю! Я була застрахована в «Censored». Настав страховий випадок-зламала ногу. Після лікування, тобто через місяць надала всі документи в банк. Банк у виплаті страховки відмовив у зв’язку з тим, що як вони стверджують, звернутися потрібно було на наступний день після отримання перелому! Що Ви можете підказати? Дякую.

Відповідь

Дякую за те, що звернулися до нас. Якщо мова йде про страхову компанію «Censored», саме цей страховик укладає там найбільшу кількість договорів. То у них максимальний термін звернення до медичної установи – 48 годин, а звернення до страхової компанії з моменту настання страхової події – 30 днів. Якщо Ви не вклалися в ці терміни, то оскаржити рішення страхової компанії буде вкрай складно. Якщо там інша страхова компанія або Ви вклалися в зазначені терміни, то напишіть назву СК і надсилайте всі матеріали, які у Вас є. У досить багатьох випадках, коли нам вдавалося домогтися виплати відшкодування від компаній, які працюють з цим банком.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити