СТО затягує терміни ремонту

Татьяна

Доброго дня. 24.12.2018 мій чоловік потрапив у ДТП, він був потерпілим, в зв’язку з чим отримав страхову виплату. Страховий агент порадив скористатися послугами їх партера-СТО, мій чоловік погодився і страхова виплата була перерахована на їх розрахунковий рахунок. 05.01.2019 машина була відвезена на це СТО, був узгоджений попередній план робіт, усно був обговорений термін ремонту 1.5-2 місяці. На сьогоднішній день (16.06.2019) машина все ще в ремонті, СТО постійно бреше і називає нові терміни, які не дотримується. Якщо є юридичні механізми впливу на СТО? Мій чоловік має намір забрати машину 21.06.2019, незалежно від того, чи буде вона на ході чи ні. Які ризики його чекають в цьому випадку? Які у нього права в цьому випадку? Які документи повинна надати СТО (в разі якщо машина не на ходу), щоб до мого чоловіка не було претензій? Завчасно дякую за відповідь!

Відповідь

Дякую за ваше запитання. Говорити про юридичні механізми складно, оскільки незрозуміло як була оформлена передача автомобіля на ремонт, як узгоджувався обсяг робіт, які документи у Вас є. Думаю, що якщо частина робіт вже виконана, але ремонт повністю не закінчений, то забирати автомобіль – це погане рішення. Відразу виникає багато проблемних моментів – хто буде оплачувати частину незакінченого ремонту, страхова компанія вже виплату зробила – проводити доплату у них немає підстав, знову ж буде суперечка щодо вартості виконання робіт, потім залишок грошей потрібно буде повертати в страхову компанію і просити зробити перерахування на інше СТО. Це складно технічно і займе дуже багато часу. При цьому можна опинитися в ситуації, що ні ця станція, ні нова, яка буде доробляти ремонт, юридично не будуть нести відповідальність за якість виконаних робіт. Я вважаю, що найпростіший варіант – це піднімати питання перед керівництвом страхової компанії, якщо мова про їх партнерської станції, домагатися узгодження термінів ремонту саме зі страховою компанією, у них є можливість тиснути на станцію і вимагати виконання ремонту. При цьому має сенс отримати рахунок СТО, який оплачувала страхова компанія, і після закінчення робіт звірити всі позиції з актом. Якщо роботи виконані неякісно, ​​то має сенс не підписувати або підписати акт виконаних робіт з застереженнями, щоб в подальшому мати можливість пред’явити претензії СТО за якістю робіт. Дайте більш детальну інформацію та я постараюся запропонувати найбільш раціональний вихід з ситуації, що склалася.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити