Терміни виплати страхового відшкодування по автоцивілці

Галина

Добрий вечір!

Підкажіть – я потрапила в ДТП, в рішенні суду підтверджена вина другої сторони, але і прописана частково моя, всі необхідні документи віддані в страхову другої сторони.

Питання полянає в тому, в який термін страхова компанія того боку зобов’язана письмово дати мені відповідь чи будуть вони мені виплачувати чи ні шкоду, повинна чи там бути вказано розмір виплати – який це нормативний документ (назва, №статті або № пункта або № розділу)

Відповідь

Добрий день, Галина.

У Вашому випадку страхова компанія повинна виходити з термінів, передбачених п. 36.2 ст. 36 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Граничний термін врегулювання страхової події – 90 днів з моменту подачі заяви на виплату страхового відшкодування та всіх необхідних документів. Протягом цього терміну страховик зобов’язаний прийняти рішення про виплату страхового відшкодування. Відповідно до цього ж пункту (дивіться 6 абзац), страховик зобов’язаний письмово поінформувати Вас про прийняте рішення.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити