Мінімізація витрат при страхуванні вантажів

Богдан

Добрий день!

Мене цікавить, чи є можливість зменшити суму страховки зі збереженням усіх умов виплат по страховому випадку за умови, що авто (контейнери) додатково обладнані якісними пристроями замикання. Ці пристрої максимально захищають вантаж проти несанкціонованого розкриття.

Наперед дякую!

Відповідь

Добрий день, Богдан! Вибачте за технічні проблеми з нашим сайтом, Ваш лист, як і кілька інших листів, були автоматично перенесені в архів, в зв’язку з цим ми не змогли на нього своєчасно відповісти.

Все залежить від того, який вантаж Ви перевозите. Кожна із страхових компаній проводить оцінку ризику, використовуючи свою методику, досвід, статистику і т.д. Якщо Ви хочете зменшити вартість страхування, то ми могли б рекомендувати чітко описати параметри, зацікавленного Вас покриття пристроїв замикання, дати інформацію про перевезення та провести тендер між страховими компаніями.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити