Два поліса страхова не платить

Олексій

Доброго дня!! Потрапив в ДТП, винуватець другий учасник. Викликали поліцію і в їх присутності склали європротокол. Написав заяви в страхову, все взяли сказали чекайте виплати. Через місяць прислали лист, що у винуватця ДТП була ще одна страховка, в іншій страховій компанії, і вони відмовляють у виплаті! Що робити? Звертатися до суду, і чи є сенс ???

Відповідь

Вибачте, що не змогли дати відповідь більш оперативно. Якщо Ви не відремонтували авто, то є сенс звертатися до іншої компанії. Так буде простіше всього. Якщо авто відремонтоване, то питання, швидше за все, потрібно буде вирішувати в судовому порядку. Доцільність звернення до суду залежить від розміру страхового відшкодування. Якщо будете вирішувати питання в судовому порядку, то ми готові допомогти. Ситуація досить типова, ми багато разів вирішували аналогічні проблеми клієнтів.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити