Що робити, якщо винуватець в ДТП не платить франшизу

Дмитро

Привіт!

Проблема в тому, що людина ігнорує дзвінки з проханням виплатити франшизу в розмірі 510 грн. У страховій відмовляються надати його дані, адресу проживання, домашній телефон, аргументуючи тим, що видають тільки на вимогу адвоката.

Куди звертатися? Що робити?

Дякуємо.

Відповідь

Дмитро, добрий день! Вибачте за технічні проблеми з нашим сайтом, Ваш лист, як і кілька інших листів, були автоматично перенесені в архів, в зв’язку з цим ми не змогли на нього своєчасно відповісти.

Найпростіший спосіб – це отримати розширену довідку про ДТП в органах ДАІ, там буде вказана адреса винної сторони. Після чого за цією адресою можна направити претензію з пропозицією зв’язатися з Вами для врегулювання питання. Однак якщо клієнт добровільно відмовиться компенсувати збитки, ми б не рекомендували переносити цю проблему на майданчик судового розгляду. Це також коштує грошей і зусиль, при цьому Ваші витрати будуть невідповідними отриманої компенсації, якщо тільки мова не йде про моральну сатисфакцію.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити