Банк підвищив відсоткову ставку в зв’язку з тим, що не дали копію договору страхування

Ірина

Доброго дня!

У червні 2012 року прийшов час платити страховку КАСКО, чоловік все сплатив, договір,дівчина в автосалоні сказала, що передасть сама. В серпні місяці почалися дзвінки про те, що немає договору в банку, почали з’ясовувати – у страхової компанії цей договір є, а у банку немає. За цей час нам підвищили відсоткову ставку + нарахували пеню в 314 грн. Я поїхала в банк. відвезла ксерокопії страховки + заплатила пеню, в цей же день з’ясувалося що немає автоцивілки, чоловік виїхав з країни, я її знайти не змогла, оформила нову. 20.09.2012 подзвонила в банк, вони говорять вам нарахували пеню ще в 159 грн за прострочену автоцивілку і не знижують% ставку.

Як бути?

Відповідь

Добрий день.

В даному випадку потрібно ознайомитися з текстом Вашого договору кредиту, щоб дати вичерпні рекомендації. Якщо виходити з наданою Вами інформацією і загального розуміння проблеми найпростішим способом її вирішення буде звернення до суду з позовом про визнання незаконними рішення банку про підвищення процентної ставки. Наскільки я зрозумів з Вашої розповіді, позичальником є Ваш чоловік, так як він укладав договір страхування. В даному випадку в суд повинен звертатися він або його представник (це можете бути і Ви), але за умови наявності довіреності. Якщо оформити довіреність немає можливості, то залишається продовжувати діалог з банком, попередити про можливість звернення до суду, звернення зі скаргою до Національного банку України тощо. При посиланні на прострочення оформлення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, можете надати їм дублікат договору або довідку про укладення та строк дії такого договору. Втрата оригіналу договору нічого не означає – у страховій компанії, з якою Ви укладали договір, ви можете отримати дублікат або відповідну довідку. У разі, якщо ви придбали поліс ОСАГО не в тій страховій компанії, де ви оформили договір страхування КАСКО, дізнайтеся у дівчинки в автосалоні, де застрахована цивільна відповідальність. Наскільки я зрозумів з листа, обидва договори (КАСКО і ОСАГО) оформлялися саме там.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити