Блог

 • 27Июл
  МТСБУ ініціювало збільшення страхових сум за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

  Моторне (транспортне) страхове бюро України звернулося до Національного банку України з пропозицією збільшення страхових сум (максимальних розмірів страхових виплат) за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Пропонується збільшити ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну майну третіх осіб з 130 тисяч гривень до 160 тисяч гривень, а ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю, збільшити з 260 тисяч гривень до 320 тисяч гривень. Також пропонується і збільшити ліміт виплати по європротоколу з 50 тисяч гривень до 80 тисяч гривень, тобто з можливістю оформлення страхового випадку без виклику поліції. Очевидно, що дане рішення позитивно, однак залишається питання про перегляд вартості договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в зв’язку з переглядів лімітів відповідальності страхових компаній.

 • 25Июл
  СК «Міжнародна страхова компанія» та СК «Глобал-гарант» виключені з МТСБУ

  За інформацією Моторного (транспортного) страхового бюро України дві страхові компанії втратили статус асоційованого члена Бюро — СК «Міжнародна страхова компанія» та СК «Глобал-гарант». Раніше НБУ призупинив дію ліцензій даних страховиків. При цьому акціонери СК «Міжнародна страхова компанія» вже оголосили про добровільну ліквідацію компанії. На руках у українських автомобілістів залишається значна кількість діючих договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, оформлених зазначеними страховиками, що створює істотні труднощі в питаннях відшкодування шкоди, заподіяної в ДТП. Це пов’язано з тим, що ці страхові компанії практично призупинили виконання своїх зобов’язань.

 • 1Июл
  СК «АСКО-Медсервіс» втратило статус члена МТСБУ

  Загальні збори членів Моторного (транспортного) страхового бюро України 23 червня 2021 виключило страхову компанію «АСКО-Медсервіс» з членів Бюро на підставі поданої заяви. Це означає, що даний страховик з моменту виключення з членів Бюро втратив право на продаж договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

 • 30Июн
  Проблемні страховики не усунули виявлені НБУ порушення

  За даними Національного банку України чотири проблемних страховика — СК «Ю.Ес.Ай.», СК «Ю.Бі.Ай-Кооп», ​​СК «Міжнародна страхова компанія» та СК «Глобал Гарант», яким тимчасово було призупинено дію всіх ліцензій, не відзвітували в установлений строк про усунення виявлених порушень. В даний час НБУ направив вимоги трьом страховикам про надання документів та інформації щодо проведеної роботи по усуненню недоліків. У той же час СК «Міжнародна страхова компанія» заявила про добровільну ліквідацію та надала кредиторам термін до 22 липня 2021 року для подачі своїх вимог, при цьому страховик сам звернувся в НБУ про припинення дії всіх його ліцензій.

 • 28Июн
  Вітаємо з Днем Конституції України!

  28 червня 1996 року в нашій державі був прийнятий Основний Закон, який визначив прагнення українців, наші основні права і свободи, шлях до свободи, побудови правової та справедливої ​​держави. За цей час Україна пройшла непростий шлях, але прагнення реалізувати ті ідеали і принципи, закріплені Конституцією, залишається пріоритетним для нашого суспільства. Саме це дає надію і впевненість, що Україна займатиме гідне місце серед розвинених демократичних держав, де буде суворо виконуватись Закон, а громадяни будуть відчувати себе захищеними і прагнути зробити Україну кращою. У цей день хочеться побажати бути більш відповідальними, терпимими один до одного, зробити максимум для становлення української державності, слідувати ідеалам нашої Конституції.

 • 13Июн
  «Міжнародна страхова компанія» оголосила про ліквідацію

  Відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань ТДВ «Міжнародна страхова компанія» знаходиться в стадії припинення. Рішення про ліквідацію компанії було прийнято її засновниками 25 травня 2021 року.

  Претензії кредиторів приймаються за юридичною адресою компанії — Україна, 61001, Харківська обл., м. Харків, пр. Гагаріна, буд. 41/2, корпус 8, оф. 1-12 до 22 липня 2021 року. Голова комісії з ліквідації — Коваленко Андрій Олександрович.

  Примітним є факт, що компанія не випустила жодного прес-релізу і поки не оприлюднила цю інформацію навіть у себе на сайті.

 • 30Май
  МТСБУ починає регламентні виплати за зобов’язаннями СК «Гарант-авто»

  Господарський суд м. Києва визнав страхову компанію УСК «Гарант-авто» банкрутом і затвердив ліквідаційний баланс страховика. Звертаємо увагу, що компанія була виключена зі складу членів Моторного (транспортного) страхового бюро України 23 грудня 2014 року і фактично припинила свою господарську діяльність.

  Відповідно до ст. 41 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» МТСБУ проведе виплати постраждалим у разі недостатності коштів страховика, який був визнаний банкрутом. При цьому включення вимог по виплаті страхового відшкодування в реєстр кредиторів не обов’язково.

  При подачі повного комплекту документів, передбаченого Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» МТСБУ компенсує виплату страхового відшкодування відповідно до звіту про оцінку та лімітів відповідальності, що діяли на момент страхової події. Компенсація інфляційних та інших втрат потерпілих чинним законодавством не передбачена.

 • 16Май
  Як правильно розірвати договір страхування

  У нашому новому відео ми розповімо про важливі дрібниці, які потрібно знати, щоб мінімізувати свої втрати при достроковому розірванні договору страхування. Ви отримаєте інформацію про те, як повернути страховий платіж за договором страхування, який Вам нав’язали, про нюанси повернення викупної суми за договорами страхування життя, додаткових відрахуваннях, які проводить страхова компанія у разі дострокового розірвання договору та багатьох інших моментах, які дозволять Вам зберегти свої гроші.

 • 9Май
  З Днем перемоги!

  Вітаємо з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день ми схиляємо голови перед тими, хто захистив нашу країну від жахів нацизму, дав можливість наступним поколінням жити на своїй землі. Бажаємо нашим ветеранам здоров’я, щастя, благополуччя. Кожен з нас пам’ятає про Ваш подвиг і про ціну перемоги. Вічна пам’ять героям.

 • 2Май
  Вітаємо з Великоднем!

  Бажаємо світу, тепла, гармонії, добра. Нехай образи, смуток і проблеми обходять Вас стороною, поруч завжди будуть близькі і друзі, з Вами буде Божа благодать і душевна радість. Нехай Воскресіння Христове принесе міцність духу, серцеве тепло, посмішки, щастя та мир. Бережи Вас Господь!

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо