Блог

 • 9Окт
  Найближчим часом наш сайт буде оновлено

  Ми почали роботу по розміщенню нової версії сайту нашої компанії, тому до момента оновлення сайту новинна стрічка не оновлюватиметься. Всі інші послуги, в тому числі і онлайн юридичні консультації зі страхування будуть надаватися в звичайному режимі. Новий сайт буде більш зручним і функціональним, на ньому буде представлена ​​розширена лінійка наших послуг, яка крім традиційних послуг буде включати — стягнення франшиз, витребування документів в страхових компаніях, супровід розірвання договорів страхування життя, супровід страхових виплат за кордоном і багато іншого. При цьому ми запланували ряд нових сервісів, якими можна буде скористатися онлайн: консультація з юристом, оцінка пошкодженого автомобіля, подача скарг на дії страхової компанії і поліції. З огляду на ступінь і швидкість переміщення комунікацій і бізнесу в онлайн, вважаємо, що наші нові рішення будуть корисні для клієнтів страхових компаній і можуть істотно скоротити час, сили і гроші при виникненні спірної ситуації зі страховиком. Будемо раді бачити Вас на нашому сайті.

 • 19Сен
  КМУ підтримав створення в Україні Бюро екологічного страхування

  15 вересня 2021 годна на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про подачу в парламент проекту Закону України «Про екологічне страхування». Відповідно до проекту Закону в Україні буде здійснюватися страхування цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну державі, життю, здоров’ю та майну фізичних і юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців, в результаті порушення законодавства про охорону природного середовища.

  Такі договори будуть реєструватися в Єдиному державному реєстрі договорів екологічного страхування, який буде адмініструвати Кабінет Міністрів України. Розподіл відповідальності за вказаними договорами буде проводитися між страховиками — членами Бюро екологічного страхування. При цьому проектом передбачена оплата внесків за членство в Бюро на рівні 2 мільйони гривень в перший рік роботи Бюро і надалі не менше 100 Євро на рік.

  Проект Закону передбачає можливість введення франшизи на рівні 1% в разі виплати у зв’язку з пошкодженням майна третіх осіб, введення франшиз в зв’язку з компенсацією шкоди життю і здоров’ю третіх особі допускається. Також встановлюється максимальний ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю третіх осіб, в межах 500 тисяч гривень і не більше 5 мільйонів гривень на одну страхову подію.

 • 6Сен
  СГ «Ю.Бі.Ай. — Кооп. » виключена зі складу МТСБУ

  За інформацією Моторного (транспортного) страхового бюро України СГ «Ю.Бі.Ай. — Кооп. » була виключена зі складу членів Бюро. При цьому раніше Національний банк України призупинив дію ліцензій даного страховика. Відповідно до чинного законодавства з моменту призупинення дії ліцензій (незалежно від членства в МТСБУ) страхова компанія втратила право укладати договори страхування, однак зобов’язана нести зобов’язання за всіма раніше укладеними договорами. У той же час потерпілі і клієнти даної компанії відчувають серйозні складнощі з отриманням виплат і обслуговуванням з боку страховика. Ми випустили цикл відео на нашому каналі, які стосуються проблемних страхових компаній. Там ми розповідаємо про процедуру компенсації збитку за проблемного страховика, даємо інформацію про те, яку частину компенсації можна отримати за рахунок винуватця, як діяти і які документи збирати.

 • 29Авг
  Як отримати страхове відшкодування, якщо страхова компанія банкрут

  З урахуванням масового виходу з ринку страхових компаній, в тому числі компаній з ліцензіями на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, ми зняли цикл сюжетів про те, як отримати страхове відшкодування, якщо страхова компанія банкрут. У випусках ми розповідаємо про особливості виконання гарантійних функцій по зобов’язаннях проблемних страховиків з боку Моторного (транспортного) страхового бюро України, обговорюємо перспективи і можливість компенсації шкоди за рахунок винуватця ДТП, пропонуємо шляхи вирішення проблем по страховим компаніям — USI, UBI, «Міжнародна страхова компанія», «Глобал-гарант», «Харківська муніципальна страхова компанія», «АСКО — медсервис».

  Продовження дивіться на нашому каналі — «Страхування в Україні»

 • 24Авг
  З Днем Незалежності України!

  Вітаємо з Днем Незалежності України! Щороку, незважаючи на всі складності, перешкоди і серйозний опір, Україна все більше і більше вбирає демократичні європейські цінності. І нехай поки ми ще ми знаходимося на шляху перетворень, робимо помилки і не завжди отримуємо той результат, який очікували, очевидно, що країна змінюється, змінюємося всі ми, змінюються наші цінності і підходи до життя. Українці заплатили і продовжують платити дуже високу ціну за свою незалежність. Дуже хочеться побажати в цей день миру, благополуччя, достатку кожному українцю. Нехай наша держава міцніє, росте економіка і соціальні стандарти, а Україна займає гідне місце серед розвинених цивілізованих демократичних держав. Для цього кожен з нас повинен внести свій внесок, щоб Україна стала краще вже сьогодні, і продовжувати працювати над тим, щоб наші діти й онуки хотіли комфортно жити в Україні, навчатися тут, працювати, інвестувати і бачити своє майбутнє саме в нашій державі.

 • 15Авг
  НБУ застосував заходи впливу до страховика з іноземним капталом в Україні

  За даними Національного банку України Комітетом з нагляду і регулювання ринків небанківських установ було прийнято рішення про застосування заходів впливу щодо СК «Евроінс Україна» в зв’язку з недотриманням нормативу платоспроможності і достатності капіталу. Порушення було виявлено за результатами аналізу звітності страховика за 1 квартал 2021 року і не усунуто до моменту прийняття відповідного рішення НБУ. У зв’язку з цим НБУ зобов’язав усунути СК «Евроінс Україна» зазначені порушення в термін до 07 жовтня 2021 року. Звертаємо увагу, що це перший випадок застосування заходів впливу до страховика з іноземним капіталом з боку НБУ в зв’язку з недотриманням нормативу платоспроможності і достатності капіталу.

 • 10Авг
  СК «Ю.Ес.Ай» і СК «Харківська муніципальна страхова компанія» втратили членство в МТСБУ

  02 серпня 2021 року СК «Ю.Ес.Ай» і СК «Харківська муніципальна страхова компанія» були виключені зі складу членів моторного (транспортного) страхового бюро України. Відповідно з цього моменту компанії втратили право на реалізацію договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

  Раніше НБУ припинив дію всіх ліцензій СК «Ю.Ес.Ай» і дав термін на усунення виявлених порушень. Однак страхова компанія не відзвітувала у встановленій термін про усунення порушень і не усунула їх. Відповідно до чинного законодавства обидва страховика зобов’язані виконати всі зобов’язання по раніше укладеним договорам, однак є сумніви, що це буде зроблено. На сьогоднішній день потерпілі в ДТП стикаються з серйозними труднощами з отриманням відшкодувань в проблемних страхових компаніях.

 • 8Авг
  НБУ посилить вимоги до учасників Ядерного страхового пулу

  Національний банк України анонсував підвищення вимог до фінансових показників, якості активів і фінансового забезпечення зобов’язань страховиків — членів Ядерного страхового пулу. Дане рішення було прийнято за результатами робочої зустрічі представників НБУ і дирекції Ядерного страхового пулу. Передбачається, що НБУ ініціює внесення до Закону України «Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення». Поки ще немає інформації про нові критерії, які планується ввести, однак є ймовірність, що не всі страховики — члени Ядерного страхового пулу будуть готові виконати ці вимоги.

 • 27Июл
  МТСБУ ініціювало збільшення страхових сум за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

  Моторне (транспортне) страхове бюро України звернулося до Національного банку України з пропозицією збільшення страхових сум (максимальних розмірів страхових виплат) за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Пропонується збільшити ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну майну третіх осіб з 130 тисяч гривень до 160 тисяч гривень, а ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю, збільшити з 260 тисяч гривень до 320 тисяч гривень. Також пропонується і збільшити ліміт виплати по європротоколу з 50 тисяч гривень до 80 тисяч гривень, тобто з можливістю оформлення страхового випадку без виклику поліції. Очевидно, що дане рішення позитивно, однак залишається питання про перегляд вартості договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в зв’язку з переглядів лімітів відповідальності страхових компаній.

 • 25Июл
  СК «Міжнародна страхова компанія» та СК «Глобал-гарант» виключені з МТСБУ

  За інформацією Моторного (транспортного) страхового бюро України дві страхові компанії втратили статус асоційованого члена Бюро — СК «Міжнародна страхова компанія» та СК «Глобал-гарант». Раніше НБУ призупинив дію ліцензій даних страховиків. При цьому акціонери СК «Міжнародна страхова компанія» вже оголосили про добровільну ліквідацію компанії. На руках у українських автомобілістів залишається значна кількість діючих договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, оформлених зазначеними страховиками, що створює істотні труднощі в питаннях відшкодування шкоди, заподіяної в ДТП. Це пов’язано з тим, що ці страхові компанії практично призупинили виконання своїх зобов’язань.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо