Блог

 • 18Апр
  Страхові компанії продовжують залишати ринок

  Національний банк України прийняв рішення про припинення дії всіх ліцензій на здійснення страхової діяльності таких страхових компаній — СК «Афіна-авто», СК «Велс», СК «Мега Поліс», СК «Домінант», СК «Бізнес Страхування», СК «Чесно-страхування », СК «Гермес».

  Крім того, на початку квітня Національний банк України також виключив з реєстру фінансових установ ще 11 страхових компаній, ліцензії на здійснення страхової діяльності яких були анульовані раніше — СК «Український капітал», СК «Страхові гарантії», СК «Проксіма», СК «Кремінь», СК «Інгруп», СК «Агрополіс», СК «На всяк випадок», СК «Свісс Класік Лайф», СК «Іллічівське», СК «Дельфін», СК «Акс Кепітал».

  Також були анульовані ліцензії на здійснення страхової діяльності СК «Стар-поліс» на підставі добровільно поданої заяви самого страховика.

  При цьому 16 квітня 2021 року на засіданні Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 6 страхових компаній зобов’язали усунути порушення нормативів платоспроможності і достатності капіталу — СК «Арма», СК «Віп-Капітал», СК «Гештальт Груп», СК  «Мономах», СК «Сан Лайф», СК «Трансмагістраль».

 • 3Апр
  Як повернути франшизу в разі ДТП

  У нашому новому відео ми розповімо про те, що таке франшиза, хто повинен її компенсувати, чи повинна страхова компанія допомагати в питанні компенсації франшизи. Крім того, ми запропонуємо рішення — як повернути франшизу потерпілому в ДТП, якщо винуватець відмовляється оплачувати її.

 • 31Мар
  Страхування на випадок коригування митної вартості

  Коригування митної вартостіНа сьогоднішній день ми фактично ексклюзивно пропонуємо страховий продукт, який передбачає страхування ризиків імпортера на випадок коригування митної вартості при імпорті в Україну. Практика прийняття рішень про коригування митної вартості з боку митних органів досить поширена і тягне збільшення витрат імпортера. Це завжди неприємно, тим більше що умови реалізації такого товару в Україні вже можуть бути узгоджені.

  Страхування на випадок коригування митної вартості передбачає повне покриття витрат імпортера в зв’язку зі збільшенням мита та податку на додану вартість. Обов’язковою умовою виплати є оформлення митної декларації з урахуванням вимог ст. 55 Митного кодексу України. Моментом настання страхової події вважається програш в суді апеляційної інстанції за позовом про скасування рішення про коригування митної вартості. Залучення і оплата юристів проводиться за рахунок страхової компанії. Договір не передбачає франшиз, єдині додаткові витрати клієнта — оплата судового збору в судах першої та другої інстанції.

  Рішення про можливість страхування і можливі умови в кожному конкретному випадку приймається індивідуально. Страхова сума становить від 10000 гривень до 200000 гривень.  Страховий тариф — від 5% до 10%.

 • 8Мар
  Вітаємо з Днем весни!

  Бажаємо весни в душі, легкості, посмішок, позитивних емоцій, безмежного щастя і любові. Нехай Ваші бажання збуваються частіше, близькі оточують турботою, теплом і ніжністю. Нехай буде більше теплих і чудових днів, наповнених радісними і приємними подіями. Кохайте і будьте коханими, надихайте своїх половинок, радійте життю та даруйте радість.

 • 28Фев
  МТСБУ здійснить виплати за зобов’язаннями СК «Київ Ре» в повному обсязі до процедури банкрутства

  Президією Моторного (транспортного) страхового бюро України прийнято рішення про затвердження граничних сум регламентних виплат за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

  Це перший в історії України випадок, коли МТСБУ здійснить виплати страхового відшкодування в межах встановлених законодавством лімітів відповідальності за рахунок коштів страховика в фондах МТСБУ. Простіше кажучи, потерпілі, які не змогли отримати страхове відшкодування в СК «Київ Ре» отримають ці гроші, не чекаючи завершення банкрутства страхової компанії, в межах 100000 гривень за шкоду, заподіяну майну і 200000 гривень за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю.  Саме ці ліміти відшкодування діяли за договорами страхування, укладеними страховою компанією «Київ Ре».

 • 26Фев
  Як повернути гроші за товар

  У нашому новому відео ми розповімо, як повернути гроші за товар. Ви зможете дізнатися всі нюанси повернення грошей за товар, а також зрозуміти, як правильно діяти і оформити свої вимоги до продавця. Ми окремо акцентуємо увагу на таких випадках як повернення грошей за неякісний товар і повернення грошей за товар належної якості.  Також розповімо про ситуації, коли повернути гроші за куплений товар неможливо.

 • 23Фев
  Захист прав споживачів нашою компанією

  Ми відкрили і будемо розвивати нову практику по захисту прав споживачів. Якщо у Вас проблеми з поверненням грошей за неякісний товар або послугу, заміною товару або гарантійним ремонтом, звертайтеся, ми допоможемо вирішити ці проблеми. Наш новий тематичний сайт — www.zps.in.ua.  Звертаємо увагу, що на нашому Youtube вже з’явилися нові тематичні відео про те, як повернути товар продавцу  і правилах безпечної покупки в інтернет. Найближчим часом в рамках даної практики ми також запропонуємо нові напрямки по захисту прав споживачів фінансових послуг.

 • 21Фев
  Правила безпеки при купівлі в інтернет-магазині

  У нашому відео на каналі «Страхування в Україні» ми розповідаємо про те, як убезпечити себе при купівлі товару в інтернет-магазині. Ви отримаєте аналіз законодавства про захист прав споживачів при покупках в інтернет, інформацію про схеми і зловживання в інтернет-торгівлі, наші рекомендації про те, як убезпечити себе і не втратити власні гроші.

 • 31Янв
  Що робити якщо банківські рахунки заарештовано за порушення ПДР

  Після установки камер відеоспостереження на дорогах, дуже багато водіїв отримали штрафи за перевищення швидкісного режиму. Хтось скористався можливість оплатити штраф зі знижкою протягом 10 днів і вирішив проблему швидко, а хтось просто не отримав інформацію і зіткнувся з блокуванням рахунків і відкритим виконавчим провадженням.

  Ми пропонуємо наступні шляхи вирішення проблеми.  По-перше, дуже зручно відстежувати штрафи за допомогою мобільних додатків. Наприклад, для відстеження штрафів і оперативної оплати можна використовувати «Штрафи.UA». Цей додаток безкоштовний, завантажити його можна за кілька хвилин. Крім того, деякі банки, наприклад Monobank, надсилають повідомлення про складання протоколу і пропонують миттєво здійснити оплату on-line. Якщо Ви отримали повідомлення, то завжди можна подивитися фото і відео автомобіля в момент фіксації порушення.  Якщо автомобіль Ваш, з порушенням Ви згодні, то простіше провести оплату і забути цю проблему.  До речі, сервіс «Штрафи.UA» пропонує відстежити оплату і її відображення в базі поліції.  При оплаті через Monobank проблем також не виникало. (далі…)

 • 17Янв
  Як правильно оформити залиття квартири

  В нашому новому відео ми розповідаємо про те, як правильно оформити акт про залиття.  Які при цьому виникають складності і даємо свої поради, як діяти, щоб домогтися відшкодування заподіяної шкоди.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо