Юридична експертиза договорів страхування

Наша компанія проводить юридичну експертизу договорів страхування. Ми маємо досвід співпраці з юридичними відділами багатьох компаній і успішно працюємо із запропонованими страховиками складними або нестандартними проектами договорів.

Чому до нас звертаються юристи і топ-менеджери компаній:
На сьогодні жоден юрист не в змозі розібратися і бути фахівцем у всіх галузях та інститутах права. У день приймаються сотні нормативних актів, що стосуються регулювання різних груп суспільних відносин, сфер бізнесу, окремих напрямків роботи компаній. Є фахівці в податковому, кримінальному, адміністративному праві і т.д. Практика найму юриста, який «знає все», давно себе зжила.

Наша компанія спеціалізується виключно на страхових спорах і практикує в області страхового права з 2007 року. З огляду на те, що більшість компаній не кожен день стикається з питаннями страхування, для корпоративного юриста дуже складно розібратися в пропонованих умовах страхування. При цьому крім юридичних знань для роботи з деякими договорами страхування необхідні спеціальні знання в галузі страхування — розуміння процесу врегулювання збитків в страховій компанії, оцінки ризику, розуміння окремих економічних категорій страхування (агрегатна або неагрегатна страхова сума, пропорційність відповідальності страховика, умовна або безумовна франшиза і т.д.). Також іноді необхідно залучати профільних фахівців в залежності від виду страхування — медика (який має досвід роботи в страхуванні) для аналізу договором медичного страхування.

Ми досконально знаємо процедури роботи страхової компанії і маємо можливість залучення необхідних фахівців для юридичної експертизи складних і ексклюзивних ризиків.

З якими договорами ми працюємо:
— корпоративне медичне страхування;
— страхування майна;
— страхування відповідальності;
— страхування предметів мистецтва;
— страхування фінансових ризиків.

Як ми працюємо:
Ми даємо аналіз в розрізі кожного з пунктів, який на наш погляд в подальшому може мати негативні наслідки для клієнта, а також надаємо рекомендації щодо зміни даних положень договору. У разі розуміння того, що страховик не піде на редакцію, яка влаштовувала б клієнтів ми пропонуємо компромісну редакцію і обгрунтовуємо свою позицію. Також за окремими договорами ми даємо практичні рекомендації щодо оцінки обслуговування обраних клієнтом страхових компаній.

Додатково, в разі необхідності, ми готові взяти участь в переговорах з представниками страхової компанії на стороні клієнта.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо