Відшкодування шкоди здоров’ю при ДТП

Ми допоможемо отримати Вам максимальну компенсацію збитку, заподіяного здоров’ю в результаті ДТП. Наша компанія має значний досвід ведення подібних справ, за більшістю з яких ми домоглися виплат страхового відшкодування в повному обсязі, також по ряду справ забезпечили додаткову компенсацію збитку за рахунок винуватців ДТП.

Ми допоможемо Вам отримати повне відшкодування шкоди:

1. У разі загибелі потерпілого водія, пасажира, пішохода в результаті ДТП;

2.В разі проведення витрат на лікування потерпілого, в тому числі і при інвалідності;

Також ми працюємо з компенсацією моральної шкоди по даній категорії справ.

Чому Вам вигідно працювати саме з нами:

1. Працюючи з нами, Ви оплачуєте лише результат у вигляді отриманих грошей. На відміну від інших юристів, ми не беремо ніяких попередніх оплат. У разі, якщо ми не добилися результату, Ви нам нічого не платите.

2. Наша компанія спеціалізується виключно на веденні страхових суперечок, тому ми постійно працюємо з такими справами, знаємо всі особливості, порядок подачі документів і процедури розгляду справ страховими компаніями;

3. Ми маємо досвід вирішення спірних питань у подібних справах, ефективно працюємо з винуватцями ДТП і знаємо, як забезпечити доказову базу по кожній із вимог (компенсація витрат на лікування, компенсація втраченого заробітку, компенсація витрат на похорони, компенсація моральної шкоди, виплати особам, знаходяться на утриманні).

4. На етапі підготовки документів ми співпрацюємо з лікарями, які мають досвід роботи зі страховими компаніями, що дозволяє нам виключити подальші складності при перевірці страховиками медичних призначень і документів, що підтверджують проведення витрат на лікування.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо