Вирішення проблем зі страховими компаніями

Ми працюємо з декількома групами питань у сфері страхування:

 1. Оптимізація витрат клієнта на страхування.
  При роботі з клієнтом ми чітко визначаємо вимоги до страхового покриття, яке покриває ризики клієнта на цікавих йому умовах. Надалі ми виключаємо зайві опції, щоб знизити ціну. Після цього наша компанія готує запит для ряду страховиків, які можуть надати клієнту саме ті опції, які його цікавлять. В рамках тендеру визначаються оптимальні цінові пропозиції, які в подальшому пропонуємо клієнтам разом з нашими коментарями щодо умов договорів страхування, запропонованих на тендері.
 2. Узгодження умов страхування, експертиза договору страхування.
  Після закінчення тендерної процедури ми аналізуємо кожне з цінових пропозицій з точки зору адекватності страхового покриття вимогам клієнта. З договором крім юриста, як правило, працює і профільний фахівець — співробітник нашого відділу врегулювання збитків (при страхуванні транспорту), лікар (при укладанні договорів медичного страхування) і т.д.
 3. Обслуговування договору страхування в період його дії.
  У випадку з чинним договором страхування також виникає значна кількість питань, які ми беремо на себе, щоб заощадити час своїх клієнтів. Ми самі виробляємо супровід всіх додаткових угод до договору протягом його дії (розширення покриття, зміна списку застрахованих осіб, перезарахунки страхових платежів, розірвання договору і т.д.). При цьому ми зробимо все так, щоб наш клієнт не поніс ніяких зайвих витрат.
 4. Врегулювання збитків клієнта.
  При узгодженні з клієнтом ми ведемо весь процес виплати страхового відшкодування — від повідомлення страхової компанії про подію до перерахування грошей клієнту. Наші фахівці підготують і подадуть всі необхідні документи, будуть присутні на всіх обов’язкових процедурах і контролювати правильність їх виконання (оцінка збитку, відбір пояснень і т.д.), оскаржать неправомірні рішення, що впливають на терміни і розмір виплати, проконсультують і проінформують Вас щодо дій співробітників страхової компанії. У разі неправомірних дій страхової компанії ми виступимо на вашому боці, забезпечимо представництво Ваших інтересів і покриємо всі витрати, пов’язані зі стягненням страхового відшкодування, в примусовому порядку за свій рахунок.
 5. Спори зі страховими компаніями.
  Як правило, цей блок послуг ми надаємо тим, хто не укладав через нас договір страхування. Оскільки для клієнтів, які оформили договори страхування через нашу компанію, ми виконуємо цю роботу безкоштовно. Для тих, хто оформляв договір страхування не з нами
  , ми готові допомогти вирішити наступні проблеми.
 6. Оцінка збитку, заподіяного в результаті страхового випадку.
 7. Комплекс експертних досліджень.
 8. Рецензування експертних висновків, виконаних для страхових компаній.

 

 

 

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо