Незалежна оцінка збитку

Якщо ви зіткнулися з питанням: як отримати повну компенсацію матеріальної та моральної шкоди в найкоротші терміни, вам необхідно провести якісну незалежну оцінку збитку. Дана оцінка допоможе визначити суму, яку вам відшкодують.

Далеко не всі страхові компанії виконують свої обов’язки сумлінно, і одним з найпоширеніших способів ухилення, є неповне відшкодування завданих збитків. Для цього страховики вдаються до різних хитрощів. Щоб отримати свої гроші в повному обсязі, звертайтеся до нас.

Наші фахівці володіють необхідною кваліфікацією для проведення незалежної оцінки збитку вашого майна. Така експертиза буде виступати в якості вагомого докази при суперечках із страховими компаніями та іншими учасниками ДТП в судах.

Чому вигідно працювати з нами?
Залежно від ваших потреб ми готові запропонувати різні варіанти надання послуг, які відрізняються ціною і обсягом — кожен зможе підібрати найбільш підходяще для своєї ситуації рішення:

1. Комплексний юридичний супровід вашого судового спору.
На підставі укладеного договору, забезпечуємо рішення вашої проблеми «від А до Я» — починаючи від підготовки позовної заяви, проведення всіх необхідних експертиз і закінчуючи отриманням вами максимального розміру компенсації після виграного суду.

Важливо!

Витрати на оцінку будуть повністю включені в наш гонорар, від вас не будуть вимагатися жодні окремі платежі. Наш гонорар за супровід вашого спору оплачується тільки після отримання відшкодування від страхової компанії.

Ви не понесете ніяких витрат до того моменту, поки не отримаєте ваші гроші.

2. Тільки послуга з оцінки збитків.
При цьому, навіть при замовленні тільки послуги оцінки збитку, ми також надаємо кожному нашому клієнту, на безкоштовній основі, пакет додаткових матеріалів, який включає в себе:

  • якісну консультацію професійних юристів відповідно до ваших індивідуальних потреб;
  • підготовку відповідних скарг в Моторне (транспортне) бюро України і Національну комісію, яка проводить державне регулювання фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) — органи, що забезпечують захист прав споживачів страхових послуг;
  • клопотання про рецензування спірного звіту, підготовленого страховою компанією з метою зменшення обсягу належної вам компенсації.

Ви отримаєте повний комплект спочатку необхідних документів для захисту ваших інтересів. В цьому випадку ви економите кошти на додаткові послуги юристів, а також свого часу. Ознайомившись з підготовленими матеріалами, страхова компанія з більшою готовністю піде на позасудовий компроміс, виплативши повну суму компенсації за збиток.

Важливо!

Незалежно від обсягу пошкоджень вашого майна, ми встановили для всіх наших клієнтів фіксовану вартість незалежної оцінки збитку — 2000 гривень.

Якщо у вас залишилися питання скористайтеся формою зворотного зв’язку внизу сторінки або зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним вам способом.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо