Транспортно-трасологічні дослідження

Список найбільш типових питань:

1. Який механізм ДТП?
2. Яким було взаємне розташування транспортних засобів у момент зіткнення?
3. Який механізм утворення пошкоджень на транспортних засобах?
4. Де знаходилося місце зіткнення щодо елементів дороги?
5. Чи є правдивим з технічної точки зору пояснення водіїв про механізм ДТП?
6. Як розміщувалися транспортні засоби в момент зіткнення щодо елементів дороги?

За Вашим бажанням ми можемо узгодити отримання нашими юристами всіх документів з вихідними даними, необхідними для проведення дослідження. Крім того, ми можемо забезпечити виїзд експерта або аварійного комісара з метою додаткового огляду місця ДТП, фіксації необхідного доказового матеріалу.

Крім цього ми готові забезпечити представництво Ваших інтересів у справі до отримання цікавого Вам результату. Ми не вимагаємо попередньої оплати за ведення справи, всі розрахунки проводяться тільки за фактом отримання потрібного для Вас результату. Якщо ми не змогли досягнути потрібного результату, то Ви не оплачуєте наш гонорар.

 

Ми працюємо по всій Україні.

Матеріали для оцінки можливості проведення дослідження (копії адміністративних матеріалів, фотографії пошкоджених автомобілів, фотографії з місця ДТП, циклограми, відео і т.д.) Ви можете направити нам по електронній пошті. У разі необхідності проведення огляду пошкодженого автомобіля або майна — це зробить наш аварійний комісар у Вашому населеному пункті.

При узгодженні всіх позицій — ми виставимо Вам рахунок і обговоримо терміни виконання робіт. Після оплати і закінчення робіт ми направимо Вам оригінал експертизи «Нової поштою», а копію надішлемо в електронному вигляді.

Якщо у Вас залишилося питання чи треба дещо уточнити, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або за допомогу форми «Задати питання».

 

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо