Експертні дослідження та рецензії

  • Всі наші дослідження відповідають вимогам, які пред’являються Цивільним процесуальним кодексом України та Господарським процесуальним кодексом України.
  • Всі фахівці і експерти мають необхідні кваліфікаційні документи. При цьому більшість з них раніше працювали в державних експертних установах.


Тому наші дослідження будуть максимально корисні для доведення в суді і отриманні цікавого для Вас результату у справі.

 

Ми можемо запропонувати наступні групи досліджень:

Дослідження обставин ДТП;

Транспортно-трасологічні обставини;

Моделювання механізму ДТП;

Рецензування звітів оценювачів і експертних висновків.

Ми абсолютно чітко розуміємо, що результат нашої роботи повинен бути покладений в основу вирішення проблеми нашого клієнта. Тому ми не займаємося дослідженнями з двоякими, нечіткими і бездоказовими висновками. Якщо ми можемо дати результат, який в подальшому буде корисний, то ми будемо працювати, якщо такий результат дати неможливо, то ми вкажемо на недоліки в документах з вихідними даними і надамо рекомендації по їх усуненню або ж відмовимося від роботи.

Також ми готові взяти на себе представництво Ваших інтересів у справі до отримання результату, який Вас задовольнить. При цьому, працюючи з нами, Ви не повинні оплачувати наші послуги попередньо (повністю або частково), оплата проводиться тільки за умови отримання результату, який Вас цікавить. Якщо з яких-небудь причин ми не змогли добитися потрібного результату — Ви нічого не платите.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо