Допомога іноземцям в разі ДТП на території України

Дуже часто іноземні громадяни, перебуваючи на території України, потрапляють у ДТП і зазнають збитків у зв’язку з технічними складнощами доведення своєї невинності в дорожніх інцидентах (незнання законодавства, необхідність продовжувати рейс, неможливість брати участь у судових засіданнях, пов’язаних з встановленням факту невинуватості в ДТП і т.д.). Крім того, у них так само виникають складнощі з стягненням сум страхового відшкодування з українських компаній, де застрахована цивільно-правова відповідальність винних в ДТП осіб.

Наша компанія пропонує рішення подібних проблем на території України. Ми спеціалізуємося виключно на веденні страхових суперечок і зможемо забезпечити повне представництво і захист прав та законних інтересів в Україні. Ми забезпечимо контроль за правильністю складання матеріалів на місці ДТП, представництво у судах, органах поліції і страхових компаніях, проведемо весь комплекс необхідних експертиз, забезпечимо формування доказової бази в зв’язку з ДТП.

Спільна робота забезпечить захист Ваших інтересів при розгляді справи про встановлення винуватості в ДТП, що виключить втрату права на отримання страхового відшкодування. А наша робота з безпосереднього стягнення компенсації заподіяної шкоди покриє в повному обсязі шкоду, заподіяну ДТП.

Щоб зателефонувати нам з-за кордону потрібно набрати: (093) 469-23-41 (Viber)

Також, Ви можете залишити повідомлення в формі зворотного зв’язку.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо